Ніна Радзієвська - Family Fit

Ніна Радзієвська

Мене звуть Ніна Радзієвська, я ― засновниця та ідеолог майстерні здоров’я Family Fit. Більше 25 років мій досвід роботи з абсолютно різними людьми допоміг сформувати свою систему створення гарного та здорового тіла та знаходження внутрішньої гармонії.

Мій головний принцип: здоровий спосіб життя та спорт не повинні бути надривом та зусиллям над собою. Я створюю спосіб м’яко внести у ваше життя здорові звички без стресу.

В Family Fit я зібрала команду однодумців, які поділяють цінності індивідуального підходу до клієнта, незалежно від того, відвідуєте ви групові заняття або працюєте з персональним тренером. Кожен клієнт має свою програму для досягнення ідеального стану — фізичного здоров’я, зовнішньої краси та внутрішньої гармонії. Ми не використовуємо готових комплексів вправ та зіркових дієт. Здоров’я людини залежить від багатьох факторів, тому наша майстерня в першу чергу досліджує вас.

Більше 30 тис. моїх клієнтів стали здоровішими і знайшли гармонію гарного тіла та турботи про себе. Family Fit не допомагає швидко схуднути на 10, 20, 30 кілограм (хоча багато наших підопічних цього досягли). Ми навчимо вас почути себе та розповімо як прийти до ідеального стану красивого та здорового тіла, та гармонії душі.

КОНТАКТИ

Юридична адреса: Київ, вул. Єлизавети Чавдар, буд. 38, кв.105
Фактична адреса: Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 8-Б, офіс 193
Телефон: +38 (050) 190-91-90, +38 (050) 190-81-90

Електронна пошта: familyfit2016@gmail.com

    Заполните заявку на консультацию

    ОнлайнВ офисе

    ☑ отправляя заявку, вы принимаете условия соглашения об использовании персональных данных