Нагророди та Заслуги

Ніна Радзієвська отримала Орден Королеви Ганни «Честь Вітчизни»


22 грудня 2021 року Ніна Радзієвська – засновниця Майстерні здоров’я FamilyFit, була нагороджена Україно-французьким Орденом Королеви Ганни «Честь Вітчизни» за служіння Україні та вагомий внесок у розвиток сфери здоров’я.
Церемонія пройшла у Маріїнському палаці.

Орден Королеви Ганни «Честь Вітчизни» належить до категорії найвищих громадських орденів України. Він заснований на честь княжни Ганни Ярославни, дочки князя Ярослава Мудрого, королеви Франції.
Заснування ордена затверджено постановою X Конгресу ділових наукових та творчих спілок України від 25 березня 2008 року.

«Мої дорогі клієнти, я хочу подякувати вам. Для моєї роботи ви найсильніші мотиватори! Завдяки вам, що йдуть за моїми ідеями і моїм методом, що довіряють, у 2021 році я отримала найдорожчу для себе нагороду — Орден королеви Ганни «Честь Вітчизни». Це наша із вами спільна нагорода!»

 

Майстерня здоров’я здобула нагороду «Знак якості»

Компанія «Знак Якості» займається розвитком малого та середнього бізнесу, і вже не перший рік проводить конкурс «Найякісніші послуги та товари року»!

Постійне зростання конкуренції на ринку товарів і послуг стимулює компанії краще стежити за якістю своїх товарів і послуг, щоб завоювати любов і увагу споживачів. З іншого боку, велика кількість компаній, що працюють в одній сфері, робить вибір споживачів складнішим з кожним роком. Адже так складно вибрати найкращих із найкращих.

Компанія «Знак Якості» спільно з Всеукраїнським торговим майданчиком «Знак Якості» проводять конкурс «Найякісніші послуги та товари року», щоб визначити найкращі компанії у своїй галузі. І, таким чином, надати споживачеві можливість знайти найякісніше, а компанію Переможця гідно нагородити. Компанія-переможець визначається шляхом народного голосування. Це регіональний конкурс найкращих! Неофіційний, чесний, незаангажований народний вибір.

За підрахунками голосів анкетування Майстерня здоров’я Ніни Радзієвської «Family Fit» у Києві стала фіналістом конкурсу «Найякісніші послуги року».

Компанія Знак Якості нагородила Ніну Радзієвську почесним Дипломом та Кубком «Знак Якості». А також Майстерні здоров’я вручила фірмовий штамп «Гарантія Якості». Майстерня здоров’я Ніни Радзієвської Family Fit – це індивідуальний комплексний підхід до створення гарного та здорового тіла та знаходження внутрішньої гармонії.